سفارش تبلیغ
صبا ویژن
لوگوي وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازديد امروز :47
بازديد ديروز :91
کل بازديد :125536
تعداد کل ياداشته ها : 123
100/1/24
6:53 ص

مجموعه کاریکاتور های یک انگلیسی در مورد دین مبین اسلام.

اگر شخصی جان خود را بخاطر نجات دیگران به خطر اندازد شجاع ودلیر خوانده می شود وهمه جامعه او را محترم می شمارند اما اگر فلسطینی باشد وسعی کند فرزندش یابرادرش را نجات دهد تا مبادا دستش بشکند یا ازمادرش دفاع کند تاکه مورد تجاوزقرار نگیرد یا از منزلش دفاع کندتاکه ویران نشود به او تروریست می گویند.

 

 

هنگامی که یک زن غربی در خانه بماند و به فرزندان و خانه رسیدگی کند، او توسط کل جامعه به دلیل وقف کردن خود برای خانواده مورد احترام است.

 اما اگر این زن مسلمان باشد به دلیل در خانه ماندن به او ظلم شده و او را یک زن ستم دیده می دانند.

 

 

بدون نیم نگاهی به قوانین وشرع اسلام, مردم ما هرآنچه که رسانه ها می گویند باور دارند , اما سؤال اینجاست که قرآن چه می گوید!

 

 

یک راهبه می تواند سر تا پای خود را بپوشاند تا زندگیش را وقف عبادت کند، درست است؟ اما چرا وقتی یک زن مسلمان این کار را انجام دهد، مورد ملامت قرار میگیرد؟

 

 


اگر یک یهودی شخصی را بکشد هیچ ربطی به دین یهودیت ندارد .اما اگر مسلمانی به جرمی متهم شود اسلام را متهم اصلی می دانیم.

 

 

متهم است … زنده یا مرده، احتیاط کنید بسیار خطرناک است

 

 

حقوق وآزادی هر دختری ایجاب می کند که به دانشگاه برود وهرچه را دلش میخواهد می تواند بپوشد اما دختر با حجاب مسلمان از ورود به دانشگاه منع می شود.

 

 

چرا, چون او مسلمان است !

 

 

وقتی کسی ماشین خوبی را به شیوه نادرستی براند کسی ماشین را مقصرنمی داند اما اگر مسلمانی خطا کند یا درست برخورد نکند مردم ما می گویند اسلام مقصر است !!

 

 

هر مشکلی که پیش اید ما انواع راه حل ها را می پذیریم اما اگر اسلام راه حل نشان دهد حتی حاضر نیستیم به آن نگاه کنیم.

 

 

اگر کودکی به موضوعی علاقمند باشد باید آن را رشد ونمو داد اما اگر علاقمند به اسلام باشد باشد فایده ای ندارد.

 

 

من مسلمانم مرا بکش وآن را هزینه های تحمیلی(اضافی) نام ده و دارائیم را غارت کن, به وطنم تجاوز کن , راهبرم را تو تعیین کن ونام آن را دمکراسی بگذار.


91/3/28::: 9:57 ص
نظر()
  

یک فرزند شهید فعال رسانه ای در وبلاگش با توجه به وضعیت اسفبار عفاف و حجاب در جامعه مخصوصا حجاب برخی دختران در بهشت زهرا ، فراخوانی برای تحصن در گزار شهدا انتشار داده است.

به گزارش وبلاگ جانبازان شیمیایی ایران- ایلتا نوشت: این فرزند شهید در وبلاگ" وقتی که او نیست" عکسهای برخی بازیگران سینما که برای ضبط فیلمبرداری در گلزار شهدا حضور داشتندرا منتشر کرده است.

وی در ادامه با بیان جملاتی چون: "تف بر غیرت من اگر ساکت بنشینم و بی تفاوت باشم"

 

http://sadjadshakeri.persianblog.ir/post/80/


90/9/23::: 2:39 ع
نظر()
  

یک سال پیش بود. سالگرد ارتحال امام. سید حسن آمده بود برای سخنرانی

جمعیت انبوه مردم شروع کردند به شعار دادن. ابراز حمایت از امام، از رهبر و نهایتا از احمدی نژاد.

سید حسن سخنرانی را شروع کرده بود ولی مردم همچنان شعار می داند.

او فهمیده بود یدک کشیدن نام خمینی کافی نیست باید بر مسیر خمینی بود.....

سخنرانی نیمه کاره ماند و او رفت ......

سالگرد امام خمینی از پارسال تا امسال

چند روز دیگر ... سالگرد ارتحال امام. احمدی نژاد آمده است برای سخنرانی

جمعیت انبوه مردم شروع کرده اند به شعار دادن. ابراز حمایت از امام، از رهبری و نهایتا از ......

آیا احمدی نژاد مورد حمایت مردم خواهد بود. آیا او هم سخنرانی اش نیمه کاره خواهد ماند.

آیا او هم خواهد رفت.....


90/3/6::: 2:34 ع
نظر()
  

همیشه و مکررا خداوند بندگانش را آزمایش میکند. هر بار به نحوی . این بار هم با نا پدید شدن رئیس جمهور به مدت ده روز و بازگشت او به عرصه سیاست.

نمی دانم چرا رفت و چرا برگشت. نمی دانم چرا مردم بعد از رفتنش این طور عجولانه برخورد کردند و با آمدنش دلبستگی شان به او صد برابر شد.

وقتی رفت ......

دشمنانش گفتند :  رئیس جمهورتان خوب جواب رای شما را داد. گفتند حال متوجه اشتباه خود شدید. گفتند که آیا اگر الان هنگام رای گیری بود باز به او رای می دادید....

دوستانش گفتند : خدا لعنت کند مش .. ئی را که این طور او را گرفتار کرده. گفتند او که دم از ولایت میزد پس چرا!!! .. گفتند ای کاش برگردد تا مملکت به آشوب کشیده نشود...

حال من به دوستان و دشمنانش می گویم : او اگر از نظر ما مشروعیت دارد به دلیل همایت رهبری از اوست. اگر ما به او رای دادیم به دلیل این بود که تنها او دم از ولایت میزد و بقیه در ظاهر یا در خفا جلوی رهبری ایستاده بودند. می دانیم و می دانند که اگر صد بار دیگر هم به روز انتخابات بازگریم باز به او رای میدهیم. مادامی که او در خط ولایت باشد. نه او برای ما فرزانه است نه کسی دیگر شیطان. شخصیت افراد را پندار و کردارشان می سازد. ما به پندار او رای دادیم و تا وقتی پندار و کردار او بر خط ولایت باشد ما هم پشتیبان او هستیم. مگر ما ولی نداریم که شخصا تصمیم بگیریم که چه کسی باشد و چه کسی نباشد. ما اگر واقعا ولایی هستیم و نگران، وقتی رهبر عزیزمان سکوت کرده است باید زبان در دهان نگه داشته و از خودسری بپرهیزیم.

دشمنان و بدخواهان بدانند که تا وقتی عمود خیمه این مملکت این طور ایستاده است شما کاری از پیش نخواهید برد. فکر آسیب زدن به این مملکت و این عزیز دل را به گور خواهید برد.

خداوندا عمر ناقابل ما را کوتاه کن و بر طول عمر با برکت مقام معظم رهبری بی افزا....


90/2/12::: 12:40 ع
نظر()
  

اخراجی ها 3

امشب که روشنفکرنماها تنها یک هفته پس از اکران فیلم اخراجی‌ها نسخه قاچاق اخراجی‌ها را بر روی وب سایت ها گذاشتند همان حس زمان تعطیل شدن نشریه شلمچه به دست مهاجرانی را دارم. نشریه ای که مظلومانه و به حکم یک آقازاده در پشت پرده و برای دلخوشی عالیجناب.... تعطیل شد. آن هم به دست کسانی که شعارشان "تحمل مخالف " و "زنده باد مخالف من " بود! گرچه زمانه انتقام این ظلم ها را از این آقا و آفازاده گرفت...


90/1/11::: 12:27 ع
نظر()
  

بسم الله الرحمن الرحیم.
 لا حول و لاقوة الا بالله العلی العظیم

بار دیگر منافقان کوردل پیراهن فتنه را تجدید کرده و با تلبس آن به بهانه حمایت از از مردم مصر روز 25 بهمن را عرصه فتنه و آشوب قرر دادند ... لیکن به مصداق و لا یحیق مکر السیئ الا باهله شر این مکر و حیله به خودشان بازگشت و بیش از پیش شرمساری و روسیاهی آقایان موسوی و کروبی و همراهان داخلی و خارجی شان رقم خورد. و باز این اطمینان حاصل گردید که درخت طیبه انقلاب اسلامی ایران را بیمی از چرخ غدار نیلوفری و سبزک هرز نیست.

درخواست مجازات سران فتنه

  کوردلان برآنند که به خیال خام خود درخت برومند طیبه انقلاب را ضربتی سخت زنند یریدون ان یطفئوا نور الله بافواههم لیکن غافل از آنکه این اقدام آنان بی آنکه خود بفهمند نمایش اقتدار نظام توانمند جمهوری اسلامی خواهد بود و پیام والای آن را بیش از پیش بسط خواهد داد که و یأبی الله الا ان یتم نوره ولو کره الکافرون.

ما وبلاگ نویسان سرویس پارسی بلاگ نیز همگام با ملت فهیم ایران اقدامات خائنانه آقایان کروبی و موسوی و همراهان آنان را که سعی در تضعیف نظام اسلامی داشته و منجر به شهادت دو تن از بسیجیان برومند این مرز و بوم و مجروحیت عده ای از هموطنانمان گردید را محکوم نموده و از آنجا که از سویی جزاء السیئة سیئة مثلها و از دیگر سو سران فتنه بارها و بارها نشان داده اند که مغز کوچک و همت ناقصشان را یارای درک کرامت و بزرگ منشی نظام اسلامی نیست   از مراجع محترم قضایی خاصه ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله لاریجانی قاطعانه خواستار بازداشت، محاکمه و اشد مجازات سران فتنه به اتهام فساد فی الارض هستیم و براستی هیچ مصداقی جز مفسد فی الارض زیبنده آقای کروبی و موسوی نخواهد بود. بی تردید محاکمه سران فتنه و خلع لباس آقای کروبی و در نهایت اشد مجازات آنان، چشمان دوستداران نظام اسلامی را روشن ساخته و دسیسه های دشمنان دین را بیش از پیش نقش بر آب خواهد ساخت.


وَاللّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لاَ یَعْلَمُونَ.


Community bloggers collective statement condemning the actions of heads intrigue Blog

Name of God.

   Ella La Laqvh around Ballh al Alzym

 Cordell hypocrites once again renew shirt and intrigue with the Tlbs pretext of supporting the people of Egypt on 25 Bahman realm of intrigue and chaos were Qrr ... . But the evidence of deception and La Yhyq Alsyy Ella Bahlh rid themselves of this deception and cunning than ever returned and embarrassment Rvsyahy Mr. Mousavi Karroubi and their fellows and foreign varieties eat. . And again this ensure that the tree was Tayebeh afraid of the Iranian Islamic Revolution Wheels and Lily Ghdar Sbzk not weed.

. Cordell drive their illusion that the tree Rights Task Tayebeh Aqlab hard to do it Yrydvn Ytfyva Allah Noor Bafvahhm unaware of the action but they understand their views without authority system will empower the Islamic Republic and its noble message more than ever will be expanded and troubleshooting that Allah Ella Ann even Ytm Nvrh Alkafrvn Korea.

. Our Bloggers Blog Community Service along with the treacherous actions of the Iranian nation Fahim Qyan Karroubi and Mousavi and their companions who had tried to undermine the Islamic system and led to the martyrdom of two of Basij Rights in this land and injured a number of our countrymen have been Because the sentence and hand Jza’ Alsyyh Syyh parables and intrigue heads the other hand repeatedly shown that a small brain and the Yara Naqsshan efforts to understand the dignity and gentlemanly regime is respected authorities, particularly the judicial head of the judiciary Prophet Ayatollah Larijani strongly demanded arrest, trial and punishment of corruption charges of seditious leaders are corruptor and indeed no other than blatant corruption on earth and becoming Mr. Karroubi will Mousavi. No doubt the leaders tried intrigue and disarm Mr. Karroubi clothes and eventually their punishment, the eyes of lovers of the Islamic regime and the conspiracies of enemies made it clear more than ever the role of religion will make the water.

. Ali Mrh Vlkn most dominant Vallh Alnas La Ylmvn.


89/11/28::: 7:23 ع
نظر()
  

درخواست مردم فقط یک چیز است.

محاکمه سران فتنه.

درخواست مجازات سران فتنه


89/11/27::: 6:38 ع
نظر()
  

تحصن حزب الله برای دستگیری سران فتنه. از امشب میدان ارک

درخواست مردم برای محاکمه سران فتته

درخواست مردم برای محاکمه سران فتته


89/11/26::: 9:24 ع
نظر()
  

تحصن حزب الله برای دستگیری سران فتنه. از امشب میدان ارک

خداوند انشاء الله که حقیقت را آشکار خواهد کرد. تا بدانیم و بدانید که این احمق ها چه در سر داشته و دارند.

اگر فکر میکنید که دنبال رای های از دست رفته هستند یا دلشان برای مردم سوخته سخت در اشتباه هستید.

اینها فقط به قدرت فکر میکنند و می دانند تا وقتی رهبر در بالاترین جایگان این مملکت قرار دارد هیچ قلطی نمی توانند بکنند.

پس این بار دنبال براندازی رهبری هستند و این خیال را به گور خواهند برد. انشاء الله.

خداوندا شاهد باش ما در صحنه هستیم. نه مثل خیلی ها که بی تفاوت هستند.

خداوندا خودت گفتی امور جامعه ای را اصلاح نمیکنی مگر اینکه خود بخواهد . حال ببین که ما همه آمده ایم تا تکلیف خود را انجام دهیم. ما را کمک کن و شر این خود فروخته ها را به خودشان برگردان


89/11/26::: 6:0 ع
نظر()
  

وقتی مردم این گونه با چشم باز موقعیت رو درک می کنند، دشمن انشاء الله هیچ قلطی نمی تواند بکند.

انبوه جمعیت حاضر در راهپیمایی بیانگر پیوند خوردن ایمان مردم با اهداف انقلاب اسلامی، آرمانهای امام خمینی و فرمایشات مقام معظم رهبری بود. همانگونه که از شعار ها و پلاکاردها مشخص بود. { تا کور شود، هر آنکه نتواند دید }

راهپیمایی 22 بهمن 1389


89/11/22::: 3:7 ع
نظر()
  
   1   2      >