سفارش تبلیغ
صبا ویژن
لوگوي وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازديد امروز :24
بازديد ديروز :91
کل بازديد :125513
تعداد کل ياداشته ها : 123
100/1/24
5:6 ص

خوب که فکر می کنم می بینم ما تحت حمایت خاصه مقامات هدایت گر و ارشاد کننده و اصلاح گر و .... زندگی خوب و خوشی را در پیش رو داریم.

جای بسی تقدیر دارد که وقتی ما در جستجوگرها دنبال صفحات مورد نظر خود می گردیم، بعضا به جای نتایج مورد نظر ما صفحه ای باز میشد با عنوان زیر.

(دسترسی به تارنمای فراخوانده شده امکان پذیر نمی باشد)

وقتی شما با این پیام روبرو می شوید، به شما لیستی از سایت ها ارائه میشود که می توانید به جای صفحه مورد نظر خود وارد آنها بشوید....

که خود این جای تشکر دارد که ما را به راه راست هدایت کرده اند... نه خداییش شما کجا لینک این همه سایت خوب رو می تونستید یک جا ببینید.؟؟

تازه از همه اینها که بگذریم میرسیم به امکانات فوق العاده پیشرفته که در این صفحه وجود دارد. من به ذکر یکی از آنها بسنده می کنم.

جستجوگر کاملا ایرانی که حالت های مختلفی دارد. فقط نمی دونم چرا وقتی با استفاده از این سیستم جستجو می کنیم عبارت عجیبی بالای آن دیده میشود.

جستجو با کمک سایت ask.com صورت گرفته است

جالب اینجاست که این جستجوگر های کاملا بومی، به هیچ وجه اطلاعات خودشون رو از موتور جستجوگرهای خارجی نمیگیرن. فقط نمیدونم چرا دو سه روز پیش وقتی جستجو کردم بالای صفحه خطا داده بود که سرویس های گوگل لود نشده است و ... و امروز هم سایت ask.com بالای این صفحه ایجاد خطا کرده.

حالا نمی دونم اینها گوگل رو حک کردند.. گوگل این ها رو حک کرده . این نکته رو دیگه خدا می دونه.

نکته ای که بسیار جالب به نظر میرسه اینه که سایت ask.com که زبونم لال این سایت ها دیتاشون رو از اونجا میگیرند خودش زیر سایه مقامات هدایت گر قرار گرفته و بخش های زیادی از این سایت فیلتر شده است.

شما می تونید حتی این فیلترینگ رو توی صفحه اصلی این سایت ببینید.

به هر حال از اینکه دوستان و مدیران و سیاست گذاران اینترنت این لطف رو در حق ما کردند و اطلاعات گوگل، بینگ، اسک و ... رو جمع آوری می کنند و در یک پوسته کاملا بومی و زیبا و بدون خطا به ما نشون می دهند کمال تشکر را داریم.

انشا الله که موفق و .......... باشند

 


91/7/28::: 12:3 ع
نظر()
  

بعد از 30 ساعت قطعی کامل اینترنت بالاخره به مدد اینترنت گوشی همراه تونستم برای دقایقی به اینترنت متصل شم و کمی اکسیژن به اعصابم برسانم. 

جسجتو که کردم متوجه شدم اینترنت کل دنیا دچار سرطان شده و تقصیر هیچ کس هم نیست.

آخه می دونی یه ویروس مخوف اومده و همه سیستم ها رو گاز گرفته. 

این ویروس به حدی خفن و وحشتناک بوده که تونسته علاوه بر قطع اینترنت سیستم های خانگی، کلا سیگنال های شبکه های وایمکس رو هم از بیخ قطع کنه.

حالا اینکه آیا یک ویروس رایانه ای توان جویدن کابلهای اتصال adsl رو هم داشته یا نه ..... خدا داند. ولی به هر حال این شبکه ها هم قطع شده اند.

جالب اینجاست که وقتی مثلا مبین نت رو با چراغ خاموش رو بروی خودت می بینی و متوجه میشی که این ویروس چراغ ها رو هم می تونه گاز بگیره و نهایتا با پشتیبانی مبین نت تماس میگیری یه خانم که ظاهرا ویروس اون رو هم گاز گرفته میگه (( برای اتصال به اپراتو شماره ..... بوق بوق بوق بوق )) و یه دفه کلا میره هوااااااااااا. عجب ویروسی بوده.

حالا ما این نکته رو روی ADSL وایمکس مبین نت و ایرانسل، شبکه های تلفن های همراه و ... تست کردیم. ظاهرا این ویروس عضو یکی از گروهک های تروریستی بوده و کلا گروهکشون با هم ریختن تو شبکه چون دقیقا همه شبکه ها راس ساعت خاصی قط شده و دچار ویروس گرفته گی شدن.

چی بگم. تا از شدت عصبانیت نمردم بزارم برم ده بابا مینا کشاورزی.

حداقل کاشت گیاه و سرو کله زدن با گوسفندا نیازمند چیزایی نیست که کنترلش دست دیگران باشه. 

فرض کن بری سر زمین ببینی سرعت لود شدن گوسفندا کم شده................... نه غلام.

قربان شما کاکتوس

 


91/6/31::: 2:25 ع
نظر()
  

توضیح : این متن را وقتی نوشتم که خبر برخورد نیروهای انتظامی با بسیجی ها به گوشم رسید. مخصوصا وقتی شنیدم تماشاگرها در استادیوم بسیجی ها رو هووو کردند . متن رو هم از زبان همان کسانی نوشتم که بسیجی ها رو هوو کرده بودند. این توضیح رو به این دلیل نوشتم که دوستان بنده رو به شدت مورد حمله خودشون قرار داده اند. وقتی تماشاگرها کسانی رو مسخره و هوو میکنند که با لباس مشکی و سربند یا زهرا وارد ورزشگاه شده اند خوب حتما این طوری فکر می کنند دیگر..... حالا لطفا با در نظر گرفتن این توضیح متن زیر رو بخونید. یعنی از طرف یکی از همون تماشاگرها نه از زبان بنده....

برخورد نیروی انتظامی با بسیجی ها در استادیوم آزادی

اینجا سرزمین ایران است. ایران باستان. ایرانی که تمدنش به هزاران سال پیش باز می گردد.
حیف است که به خاطر چند تا بچه مسلمان عرب ما در کشورمان خاطر مردم شریف و کهن ایران را دچار تشویش کنیم.
آن هم برای عرب هایی که از روی خوشی و بدون هیچ انگیزه ای برای خلفای خود درد سر درست کرده اند.


خوب به ما چه. ما خودمان سالها پادشاه همین عرب ها بودیم. یادتان نرفته که ما ایرانی هستیم. همانانی که حکمران کل کشورهای عربی بودیم. اصلا می خواهیم سر به تن این عرب ها نباشد. مگر ما کمتر از دوران جاهلیت عرب هستیم که خود را نژاد برتر کره خاکی می دانستند. ما خودمان از نژاد آریایی هستیم... نژادی که همتایش وجود ندارد.

بگذار اینها همه همدیگر را بکشند و نابود کنند. ارتباطی به ما ندارد که با دختران مسلمان در این کشورها چه برخوردی می شود. یک گروه شورش کرده اند حالا امیر این کشور از امیر اون کشور کمک خواسته خوب این کجایش به ما مربوط است. مگر خودمان زمان شاه وقتی یک گروه از مردم بی بصیرت که می توانیم آنان را ( ایرانی نما ) خطاب کنیم شورش می کردند از سران انگلیس، آمریکا، و حتی همین عرب ها کمک نمی خواستیم و همه شورشیان را به خاک و خون نمی کشیدیم.


دوستان من ما الان در حال پیشرفت هستیم. تازه داریم در فضای بین الملل مطرح می شویم. این همه هزینه کردیم. این همه پول به این فوتبالیست ها دادیم. به اندازه هزینه کل هشت سال دفاع مقدس فقط خرج همین استادیوم آزادی شده است تا بتوانیم سرمان را بالابگیریم و وارد عرصه فوتبال شویم.
خوب حالا یعنی چی که فرزندان همان انسان های بی بصیرت که زمان شاه هم سروصدا می کردند بریزند تو استادیوم به تیم مقابل بی احترامی کنند ارزشهای این اعراب زیر سوال ببرند. مگر اینجا هیئت است که چند تا بچه بسیجی بیسواد بخواهند همه چیز رو به هم بریزند.

اینجا برای خودش قانون دارد. اینجا استادیوم آزادی است . همان جایی که ما ایرانی های آریایی نژاد پارس در آن جمع می شویم تا تمدنمان را به رخ جهانیان بکشیم.
اصلا نمیخواهم در مورد کارهای ناشایست این بسیجیها صحبت کنم. آخر می دانی خاطر شریفمان مکدر می شود. به هر حال من از مسئولین محترم نیروی انتظامی، نگهبانان استادیوم، فدراسیون، وزارت بهداشت، بانک مسکن، شهرداری تهران و حمل و نقل جاده ای درخواست می کنم با تلاش بیشتر و برخورد جدی از تکرار این اعمال منافی تمدن و درگیری های قبیله ای جلوگیری کنند.


با تشکر فراوان یک ایرانی اصیل .


90/2/16::: 1:29 ع
نظر()
  

ابتدا به متن زیر دقت کنید و بعد توضیحات بنده رو بخونید!!

    تصویری در میان آیتم‌های دوستان در گوگل ریدر دیدم که بریده‌ای از روزنامه‌ی اعلام نتایج کنکور سراسری در سال 80 را نشان می‌داد. یک نفر  کامنتی گذاشته بود:”سوال اینه که از اینا چند نفرشون الان ایران هستند  هنوز؟” دونستن جواب این
    سوال برای من جالب بود و یک جستجوی کوچیک انجام  دادم. نتایج جالب‌تر از چیزی بود که فکر می‌کردم. حیفم اومد منتشرش نکنم.  قضاوت با خودتان!
    ندا ناطق (نفر اول رشته ریاضی):استانفورد، آمریکا
    اشکان برنا (نفر دوم رشته ریاضی): برکلی کالیفرنیا، آمریکا
    احسان شفیعی پور‌فرد (نفر سوم رشته ریاضی): ایلینویز، آمریکا

ادامه مطلب...

89/8/17::: 5:7 ع
نظر()